Öğrenci Servisi Sahipleri ve Sürücüleri ile Toplantı

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Merkezde hizmet veren öğrenci servisinin sahipleri ve sürücüleri ile buluşarak bir toplantı yaptı.

Belediye ek hizmet binası lokalinde yapılan toplantıya şehir içinde hizmet veren 9 kooperatifin başkan ve üyeleri de katıldı. Katılımcılar adına şoför esnaflarından Mustafa Uzun, Başkan Aksu’ya günün anısına çiçek takdim etti.

Şoför esnafımızın her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz diyen Başkan Aksu burada yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Arkadaşlar sizlerle 10 yıldır birlikte çalışıyoruz. Kimsenin ekmeği ile oynamadım. Benden ne gibi talebiniz olursa olsun kanunlara göre uygunluğuna bakılarak elimizden gelen desteği verdim. Herkes elini vicdanına koysun. Buradaki şoför arkadaşlar olsun şehrimizde hizmet veren taksici ve dolmuşçu arkadaşlarımız olsun, hepinizin sorunlarını elimden geldiği kadar gidermeye çalışıyorum. 10 yıllık belediye başkanlığım döneminde kimseye o partili ya da bu partili diye bakmadım. Tutun bir kişiye sorun ben şu partidendim, ben bu partidendim benim işim olmadı diyemez. Benim şimdi ki müdürlerimden siyasi görüşü farklı olanlar da var. Her düşüncede çalışanlarımız da var. Ben bu şehrin belediye başkanıyım. Bizi halk seçti. Belediye hizmetinde particilik olmaz, benim partim Giresun’dur arkadaşlar.”

Şoför arkadaşları adına bir konuşma yapan Mustafa Uzun, Başkan Kerim Aksu’nun bizleri davet ederek sorunlarımızı ve taleplerimizi dinlemesinden dolayı kendisine teşekkür ettiğini belirtip şu ifadeleri kullandı; “Başkanımız ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. O bizi biliyor, bizde onu biliyoruz. Bizler sabah akşam direksiyon başında ekmeğimizi kazananlarız. Bizlerin ne gibi sorun ve sıkıntısı olduysa bu zamana kadar bize yardımcı ve destek oldunuz. Desteklerinizi inkar edemeyiz. Birlikte güzel bir akşam geçirip, hoş sohbet ettik.  Çalışmalarınız da başarılar diliyoruz.”

Diğer şoför esnaflarını da tek tek dinleyen ve sorularına cevap veren Başkan Aksu, davetine katıldıkları için tekrar teşekkür etti. Yaklaşık 2 saat süren toplantı hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN