Mevsimlik Çiçek Dikim Çalışmaları Başladı

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kente görsel zenginlik katmaya devam ediyor.

Şehri peyzaj anlamda daha modern bir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler mevsimlik çiçek dikim çalışmalarına başladı.

Şehri güzelleştirmek için kolları sıvayan ve şehir genelinde mevsimlik çiçek ekimi gerçekleştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri refüj ve kavşaklara kışlık mevsimlik çiçek dikiyor. Serada üretilen kışlık çiçeklerin şehrin çeşitli noktalarında bulunan park ve yeşil alanlarına dikimi sağlanıyor. Bir yandan çiçek dikimi yapan ekipler,  kış mevsimi öncesinde bakım çalışması ve toprak çapalamayı da eş zamanlı olarak yürütüyor.

“Şehrin güzel görünümüne katkıda bulunmak amacıyla mevsimlik çiçek dikimi ile şehrin güzelliğine güzellik katıyoruz” diyen Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri: “Şehrimizin güzel ve rengarenk görünmesi amacıyla her sene bu dönemlerde yaptığımız mevsimlik çiçek dikim çalışmamıza start verdik. Kış aylarında da şehrimizin canlılığını ve cazibesini korumak için parklarımızda ve uygun peyzaj sahalarımızda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN