Kültür ve Turizm Projeleri Toplantısı

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

 
İlimizdeki Kültür ve Turizm potansiyelini daha iyi seviyeye çıkarmak, İldeki kültür ve turizm amaçlı Projeler ve  Hibe Projeleri ile ilgili çalışmalarda bulunmak üzere oluşturulan Kültür Turizm Projeleri çalışma grubu ilk toplantısını yaptı.
İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Fatsa başkanlığında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışma ofisinde yapılan toplantıya, Yrd.Doç.Dr. Gazanfer İltar, Giresun Valiliği Avrupa Birliği Dış İlişkiler Bürosundan Ali Yılmaz, Turizm Alt Yapı Hizmet Birliğinden Barış Yaman ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Hatice Kaymaz katıldı.       
Söz konusu toplantıda,” Yeşilyolun Pınarları Projesi, Çağlayan Osmanlı Köyü Projesi, Zeytinlik mahallesi Sokak Sağlıklaştırma 2. Etap projesi, Pınarlar köyü Kürtün mahallesinde bulunan teraventer oluşumunu yeniden canlandırılması projesi konuları görüşüldü. 
Konuşulan projelerin şu aşamada olduğu görüldü. Yeşilyolun pınarları projesi tamamlandı. Zeytinlik mahallesi Sokak Sağlıklaştırma 2. Etap projesi proje çalışmaları tamamlandı ve izin işlemlerine başlandı, diğer projeler üzerinde teknik çalışmalar ise devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN