Keşap'ta Açık Hava Sinema Günleri

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

osyal belediyecilik anlayışıyla yürüttüğü hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Keşap Belediyesi 23 Temmuz’da başlayacak olan 'Keşap Belediyesi Hüseyin Yavuz Açık Hava Sinema Günleri' kapsamında Keşap Belediyesi Kapalı Halı Saha ve Sosyal tesislerinde açık hava sinemaları kurulacak.
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür "Belediyemiz Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenecek etkinliğimiz 
sinemasever hemşehrilerimiz Keşap'ta yaz akşamlarını farklı bir şekilde değerlendirmenin keyfini yaşayacak. Açık havada sinema özlemi duyan ve ilk defa izleyecek olanları nostaljik atmosferiyle geçmişe götürecek.  

"Sinema Günleri 23 Temmuz Salı akşamı başlıyor" 

Saat 20.00’de düzenlenecek olan ilk filmimiz Kırgız yazar Cengiz Aytmatov'un 1970 yılında yayımlanan romanından uyarlanan, Atıf Yılmaz'ın yönettiği Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın başrollerini paylaştığı ilk filmimiz "Selvi Boylum Al Yazmalım" akabinde ise "Hababam Sınıfı" beyaz perdede olacak. Biz Keşap Belediyesi olarak sanatın her dalını ve kültürel faaliyetleri vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Açık Hava Sinemamıza 
47 yaşında hayatını kaybeden Gazeteci arkadaşımız, hemşehrimiz Hüseyin Yavuz'un adını verdik ve ölümsüzleştirdik. 
Tüm filmlerimiz ücretsiz olacak. 25 Temmuz Perşembe akşamı ise saat 20.00 de Vizontele ve peşinden Eşkıya gösterime girecek.
Yaz akşamlarını daha keyifli hale getirecek Keşap Belediyesi Hüseyin Yavuz Açıkhava Sinema Günleri’ne tüm sinemaseverleri bekliyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN