Kayadibi İlkokulunda Vatandaşlarla Buluşma

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, “Vatandaşla Buluşma” günleri çerçevesinde, ilimiz Merkez Cumhuriyet, Kayadibi ve Samanlıkkıranı  Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
 
Giresun Merkez Kayadibi İlkokulu Toplantı Salonunda 08 Kasım Çarşamba günü saat 15.30 da basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya gelişinde Vali Sarıfakıoğulları öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.
 
Ardından toplantı salonunda mahalle sakinleriyle buluşan Vali Harun Sarıfakıoğulları, mahallelilerin istek, şikâyet ve önerilerini dinledi.
 
Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarıyla, vatandaşlarımız; istek, öneri, şikâyet ve sorunlarını ilk ağızdan, Vali Sarıfakıoğulları’na aktarma olanağı buluyorlar.
 
Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyet gibi başvurularını, Valiliğimize veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla her hafta Çarşamba günleri saat 11:00’de Valiliğimizde, 15:30’da da mahallelerde Vatandaşla buluşma toplantıları düzenleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN