Kaliteli Eğitim Adına İş Birliği Devam Ediyor

Doğu Karadeniz Bölgesi illerinde eş zamanlı olarak 'Üniversiteye yolculuk' adlı proje yürütülüyor

PAYLAŞ

Bölgemizin eğitim kalitesini artırmak ve YKS’ye hazırlanan öğrencilerin motivasyonlarını yükselterek sınav tecrübesi kazanmalarını sağlamak amacıyla; Doğu Karadeniz Bölgesi illerinde eş zamanlı olarak “Üniversiteye yolculuk” adlı proje yürütülüyor.

Söz konusu projenin ‘YKS son prova’ adlı etkinliğini gerçekleştirmek üzere yapılacak deneme sınavı ve değerlendirme alanlarında iş birliği ve ortak çalışma protokolü Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile proje yerel ortağı Giresun Belediyesi arasında imzalandı.

Giresun Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, protokole imza koyan Giresun Belediye Başkanı  Aytekin Şenlikoğlu’na Giresun eğitimine verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür ederek, bundan sonra da iş birliğinin devam edilmesi dileğinde bulundu.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise eğitime destek vermeye devam edeceklerini ve böyle bir projenin içerisinde bulunmaktan dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

Proje kapsamında, Giresun Belediyesi öğrencilere sınav zamanı kalem, silgi, kalem traş gibi kırtasiye gereçleri dağıtacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN