Kale, Gedikkaya ve Ada'da Temizlik Çalışması

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan 10 kişilik ekip vatandaşların dinlenip stres attığı ve şehrimizin en önemli turizm ve mesire alanları olan Ada, Kale ve Gedikkaya'da geniş kapsamlı olarak temizlik çalışması gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, rutin temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra turistik bölgeler ve mesire alanlarında ekstra temizlik faaliyetleri yürüterek bu alanları kullanıma hazırlıyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan 10 kişilik ekip vatandaşların dinlenip stres attığı ve şehrin en önemli turizm ve mesire alanları olan Ada, Kale ve Gedikkaya’da geniş kapsamlı olarak temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Bu bölgelerde artan çöp miktarı ve kirlilik nedeniyle ekstra çalışmalar gerçekleştiren ekipler hem çöpleri topladı, hem de ot biçme ve genel temizlik çalışması yaptı.

Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, mesire yerlerinin her vatandaşın kullanma hakkı olduğu hatırlatılarak, vatandaşlara bu alanları kullanırken daha dikkatli olunması konusunda çağrıda bulunuldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN