Jandarmadan Hırsızlık Operasyonu: 4 Gözaltı

Dereli ilçesi Yeşilkaya köyü Kızılcasu obasında 04.08.2022 günü '18 Evden Hırsızlık ve 13 Mala Zarar Verme' olayı meydana geldiği, evlerden toplam 250.000 TL değerinde malzemenin, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığı Jandarma ekiplerine bildirildi.

PAYLAŞ

Dereli ilçesi Yeşilkaya köyü Kızılcasu obasında 04.08.2022 günü "18 Evden Hırsızlık ve 13 Mala Zarar Verme" olayı meydana geldiği, evlerden toplam 250.000 TL değerinde malzemenin, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığı Jandarma ekiplerine bildirildi.

Dereli İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT dedektifleri tarafından olayın fail ya da faillerinin tespitine yönelik yapılan araştırmalar sonucunda; olayın faillerinin C.A.- S.A.- M.A. ve V.A. isimli şahıslar olduğu ve çalınan malzemeleri Keşap ilçesinde N.K. isimli şahsa sattıkları tespit edilmiştir. Çalınan malzemeler mağdur olmuş vatandaşlara teslim edildi. Ayrıca şüpheli şahıslardan C.A. isimli şahsın, Mayıs ve Temmuz aylarında Dereli bölgesinde 2 ayrı yerden Telekom kablosu çaldığı tespit edildi.

Hırsızlık yapan 4 şahıs gözaltına alınmış olup; 09.11.2022 günü mevcutlu olarak adliyeye sevk edilecektir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN