Eğitim

Eğitim Haberleri

Okul Denetimleri Başladı

Başkan Erener'den Öğrencilere Eğitim Seti

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okulları ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 2018–2019 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Sarıfakıoğulları, mesajında şu ifadelere yer verdi.

Öğrencilerden Ziyaret

Eğitim Öğretim Yılı Açılış Töreni Yapıldı

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 2018–2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış törenine katıldı.

Alucra İlçesine Okul

Alucra ilçesinde, hayırsever bir vatandaş tarafından yaptırılacak olan Halk Eğitim Merkezi ve İlkokul binası için Valilikte bir protokol imzalandı.

İlköğretim Haftası Programı

17 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 09:00’da Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayacak olan kutlama programı saat 10:00’da Namık Kemal İlkokulunda yapılacak olan programla devam edecek.

Okul Güvenliği Toplantısı

2018–2019 Eğitim Öğretim Yılı öncesinde, Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığında; okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı madde ile mücadele, eğitim kalitesinin artırılması ve diğer hususlarla ilgili bir toplantı yapıldı.

Okullarda Çevre Düzenleme

Öğrencilere Ev Sahipliği

Valilikten Kamuoyu Açıklaması

Ulusal ve yerel basında İlimiz Kale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Eski binası hakkında çıkan haberlerle ilgili kamuoyuna açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

Yeni Dönem Kayıtları Başlıyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ziyaret

Kamu Kurum ve Kuruluşlarından brifing almaya devam eden Vali Harun Sarıfakıoğulları İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Görele Belediyesi Yaz Okulu

Abdullah Bozbağ İlkokulu Kampanya Birincisi

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Denetim Birimi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) tarafından başlatılan Okullar arası Atık Pil Toplama Kampanyası sona erdi.

Karne Sevinçlerine Ortak Oldu

Öğrencilere Karneleri Verildi

Vali Harun Sarıfakıoğulları, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Karne Dağıtım Töreni’ne katılarak öğrencilere karnelerini verdi.

Toplam 935 haber.