Eğitim

Eğitim Haberleri

Tirebolu'ya 115 Yataklı Erkek Öğrenci Yurdu

Tirebolu Belediyesinden yapılan açıklamada, İlçemizde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren İlkokul-Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrencilerimize her daim desteklerimizi devam ettiriyor,İl dışından ilçemize gelerek eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin Barınma ihtiyacını karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

Portakal Kabuğundan Kolonya

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Portakal Kabuğundan Kolonya yapan Giresun Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.

Perakende Sektöründe İletişim

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İzgören Akademi organizasyonunda “Perakende Sektöründe İletişim” konulu eğitim düzenlendi.

Öğrencilerden Sergi Daveti

Mezuniyet Töreni Yapıldı

Bağış Yapan Öğrencilere,Madalya

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Güçlendirme Vakfı’na yaptıkları bağışlar nedeniyle Piraziz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Bronz Madalya Beratı takdim etti.

Kursiyerler Belgelerini Aldı

Vali Sarıfakıoğulları, VII. Girişimcilik ve Kariyer Günlerine Katıldı

Vali Harun Sarıfakıoğulları VII. Girişimcilik ve Kariyer Günleri 2018 İstihdam Şenliği kapsamında düzenlenen etkinliğine katıldı.

Karadeniz'de Çevre Eğitimi

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Hasan Ali Yücel İlk ve Ortaokulunda düzenlenen ‘Karadeniz’de Çevre Eğitimi’ programına katıldı.

Bir Fidan Bin Can

Giresun Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim ve Yeşilay Topluluğunun Orman İşletme İl Müdürlüğünün destekleri ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kantin karşısı açık hava parkına fidan dikme etkinliği düzenlendi.

Vali Sarıfakıoğulları, Koltuğunu Güngör'e Devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları çerçevesinde bugün 09.30’da Gazipaşa İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Eylül Nisa Güngör, Vali koltuğuna oturarak, Vali Harun Sarıfakıoğulları’ndan sembolik olarak görevi devraldı.

Müftülükten Lise Öğrencilerine Ödüllü Yarışma

Görele Müftüsü İhsan Öz, yarışmaya katılacak öğrencilere şimdiden başarılar dileyerek, müftülük tarafından bu tür ödüllü yarışmaların devam edeceğini söyledi.

Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı

Giresun, Artvin, Bayburt, Gümüşhane, Ordu, Rize, Samsun ve Trabzon'dan eğitimcilerin katıldığı "Eğitimde İyi Örnekler Çalıştayı" ilimiz ev sahipliğinde yapıldı.

42'inci Turizm Haftası

Vali Harun Sarıfakıoğulları, Turizm Haftası kutlamaları çerçevesinde 16 Nisan Pazartesi günü saat 10:00'da Yeşil Giresun Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen programa katıldı.

Toplam 935 haber.