Görele'de Ziyaret ve İnceleme

PAYLAŞ
KANAL28.TV - Kanal 28

Vali  Harun Sarıfakıoğulları,   Görele ilçesinde bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

Görele Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, ilçedeki köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Vali Sarıfakıoğulları beton ve asfalt yol yapımına ağırlık verildiğini belirterek, vatandaşlardan gelen destek için muhtara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Sarıfakıoğulları,”İlçedeki yol yapım çalışmaları devam edecektir.  5 kilometresini yaptığımız Sisidağı yolunu önümüzdeki sene tamamlayacağız. Bu konuda bize kaynak desteği olan milletvekillerimize teşekkür ederim. Geçen hafta arkadaşlarımızın taleplerini aldık. Bu talepleri de değerlendireceğiz. Vatandaşlarımızın dertlerini sıkıntılarını en iyi sizler biliyorsunuz. Bunları kamuya idareye aktaran siz değerli muhtarlarımızsınız. Size her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Sıkıntıda olan derdi olan vatandaşlarımızı bize bildirirseniz bizlerde onların her zaman yanında olacağız” dedi.

Vali Sarıfakıoğulları, muhtarlar toplantısının ardından Görele Karadeniz Omurilik Felçliler Derneği Ziyareti ve Görele Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Ziyareti ederek taleplerini dinledi.

Görele ziyareti sırasında vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Vali Sarıfakıoğulları, vatandaşlarla sohbet etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN