Giresun Kitap Fuarı Başlıyor

Giresun Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Doğu Karadeniz'in en büyük kitap fuarının resmi açılışı 22 Ekim Cumartesi günü saat 13.00'de yapılacak.

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Doğu Karadeniz’in en büyük kitap fuarının resmi açılışı 22 Ekim Cumartesi günü saat 13.00’de yapılacak.

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde 9 gün sürecek olan fuar, 30 Ekim’e kadar 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaretçileri ile buluşacak.

Fuar boyunca edebiyat ve düşünce dünyasında yer alan birbirinden seçkin yazarlar ve 44 yayınevi fuarda değerli kitaplarıyla birlikte stant açacak. 21 ulusal yazar tarafından gerçekleştirilecek söyleşi ve imza günlerine ek olarak 32 Giresunlu yerel yazar da katılım sağlayarak okurlarıyla buluşacak.

Önümüzdeki yıl Cumhuriyetimizin 100. yılı olması nedeniyle ‘Cumhuriyet’i birlikte büyütelim’ mottosu kullanılan fuarda etkinlik takvimi süresince panel, söyleşi ve imza günleri düzenlenecek.

Kitapseverlerin ücretsiz ziyaret edebileceği kitap fuarının detaylı program akışına ve içeriklerine giresunkitapfuari.org adresinden erişebilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN