Anket Haberleri

Anket Haberleri

Uzak Eğitim Raporu açıklandı: İlkokul öğrencileri yüz yüze eğitimden yana

Koronavirüs nedeniyle uzaktan eğitim ile tanışan öğrenciler için, bu sürecin faydalı olup olmadığı tartışılırken, öğrencilerden, öğretmenlerden ve velilerden bu sorunun yanıtı geldi. İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Antalya illerinde öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle gerçekleştirilen anketin sonuçları açıklandı. Raporda, öğrencilerin bu sürece devam edip, etmek istemedikleri, velilerin görüşleri ve öğretmenlerin önerileri yer aldı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener'e Bir Ödül Daha

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi'nin bu yıl 8.nci kez düzenlediği yılın yerel yöneticileri anketinde Belediye Başkanı Tolga Erener, yılın başarılı yerel yöneticileri ödülüne layık görüldü.

Yeni Nesil Tarıma Mesafeli

Ferrero Fındık ve TOÇEV’in birlikte yürüttüğü “Bugün benim, gelecek benim” konulu proje kapsamında düzenlenen ankette, çocuk ve gençlerin yüzde 72.4’ünün tarım sektöründe çalışmayı düşünmediği belirlendi

Başkan Erener'e Ödül

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Karadeniz Haberci Dergisi tarafından Karadeniz Bölgesindeki okurları arasında düzenlenen Yılın En’leri’ anketinde yılın en başarılı Belediye Başkanı seçildi.