Esnaflara Koronavirüs Denetimi

PAYLAŞ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Vali Enver Ünlü ve Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile birlikte koronavirüs salgınıyla mücadelede alınan tedbirlerle ilgili farkındalık ve rehberlik edici, bilinçlendirmeye yönelik denetim uygulamasına katıldı.

Atatürk Meydanı, Cemal Gürsel Caddesi, Fındık Pazarı mevkii ve Fatih Caddesi’ni kapsayan ziyarette Başkan Şenlikoğlu esnaflarla tek tek sohbet etti ve salgın tehlikesine karşı tedbirlere uymalarını istedi.

Koronavirüs (Covit 19) salgını süresince büyük sıkıntılar yaşayan esnafın her zaman yanında olduklarını ve sık sık ziyaret ederek hal hatırlarını sorduklarını bildiren Başkan Şenlikoğlu: “Şehrimizin ekonomisini ayakta tutan esnafımızın her zaman destekçisiyiz. Bizim gönül birlikteliğimiz ne mekana ne de zamana sığar. Esnafımız koronavirüs sürecinde bütün sıkıntılara göğüs gerdi. Hepsine bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Bununla birlikte hükümetimizin esnafımızı ve bu süreçten olumsuz etkilenin vatandaşlarımızı mağdur olmaması adına verdiği destekler inkâr edilemez. Dünya ülkelerine sağlık paketi yardımı yapan ender ülkelerdeniz. Bu gurur verici gelişmeye esnaf ve vatandaşlarımızın sağduyulu olmasını da eklememiz gerekiyor. Esnafımız ve vatandaşlarımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

Şenlikoğlu, koronavirüs tehlikesinin devam ettiğini belirterek, esnafların salgına karşı tedbirler konusunda duyarlı olmasını istedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN