Çözüm Birimi Ekipleri Çalışmalarını Sürdürüyor

Ekipler tarafından, geride bırakılan yaklaşık bir aylık süreçte şehrin mahallelerinde parke çalışması, kaldırım ve yol onarımı, merdiven yapımı ve onarımı gibi çalışmalar yürütüldü. Çalışmalar kapsamında cadde ve sokakların daha konforlu ve sorunsuz bir hale getirilmesi hedefleniyor.

PAYLAŞ

Giresun Belediyesi Çözüm Birimi ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Ekipler tarafından, geride bırakılan yaklaşık bir aylık süreçte şehrin mahallelerinde; parke çalışması, kaldırım ve yol onarımı, merdiven yapımı ve onarımı gibi çalışmalar yürütüldü. Çalışmalar kapsamında cadde ve sokakların daha konforlu ve sorunsuz bir hale getirilmesi hedefleniyor.

Muhtarlıklar ve vatandaşlardan gelen talepler ile saha taramalarında belirlenen sorunları anında programa alarak aciliyet sırasına göre çalışmalara başlayan ekipler diğer birimlerle de koordineli olarak çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Çözüm Birimi Yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Vatandaşlarımızın taleplerini alıyor, çözüme kavuşturuyoruz. Giresun’umuza hizmetlerin en güzelini sunmak için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz. Ekiplerimiz mahalle ayrımı yapmadan 28 mahallemizde çalışmalarını sürdürüyor." denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN