Borç Yapılandırma İçin Süre Kısalıyor

Resmi gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kapsamında su, katı atık, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi, emlak vergisi ile kira ve işgaliye borçlarından 31 Nisan 2021 tarihine kadar olanlarının yeniden yapılandırılması kararı alınmıştı.

PAYLAŞ

Resmi gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması kapsamında; su, katı atık, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi, emlak vergisi ile kira ve işgaliye borçlarından 31 Nisan 2021 tarihine kadar olanlarının yeniden yapılandırılması kararı alınmıştı.

Bu kapsamda, konuyla ilgili olarak 09.06.2021 tarihli ve 31506 sayılı resmi gazetede yayınlanan 7326 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun gereği 31 Ağustos son olmak kaydıyla yapılandırma süreci başlatılmıştı.

Belediye yetkilileri tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; ödemelerin Belediye gişelerinden nakit veya kredi kartı ile yapılabileceği gibi İnternet üzerinden de gerçekleşebileceği hatırlatılarak, son günün 31 Ağustos olduğu ve yoğunluk oluşabileceğinden dolayı ödemelerin son günlere bırakılmaması istendi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN